Kullanım Şartları ve Garanti-İade Koşulları

Kullanım Şartları ve Garanti-İade Koşulları

Kullanım Şartları ve Garanti-İade Koşulları:

Kullanım Şartları: Sitemizden aldığınız ürünler ilan açıklamalarında belirtildiği şekilde teslimatı gerçekleşir. Bazı ürünlerin teslimatı anında gerçekleşirken bazı ürünlerin teslimatı ise lisans sürelerinin geçmemesi, size eksiksiz teslim edilebilmesi için 24 saat içerisinde gerçekleşir.

Satın aldığınız ürün bilgileri sipariş verdikten sonra görüntülediğiniz sipariş takip adresinizde görünecektir.

Siparişinizi başarıyla oluşturulduktan sonra tüm bilgilendirmeler sipariş takip adresinizden ve alışveriş sırasında girdiğiniz e posta adresine yapılacaktır.

Kredi-banka kartıyla yaptığınız ödemeler anında onaylanırken, havale-eft seçeneğiyle yaptığınız ödemeler kontrol sonrası onaylanacaktır (kontrol süresi maksimum 24 saattir).

Sitemizden aldığınız ürünler size teslim edildiği andan itibaren size aittir ve bilgilerini koruma sorumluluğu sizdedir.

Satın aldığınız tüm ürünler aşağıda belirtilen garanti ve iade koşullarına tabidir.

Garanti Koşulları; Sitemizden satılan tüm ürünler şirketler politika değiştirmedikçe süresi boyunca garantilidir ve belirtilen süre boyunca kullanılabilir. 

Ürünler eğer şirket politikaları dışında iptal olur veya kullanım koşullarını ihlaliniz dışında farklı bir problem oluşur ise garanti şartlarına girer ve telafisi bir an önce yapılır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 

Geciken kod kullanımları ve kodun kullanım tarihinin geçmesi durumundan sitemiz sorumlu değildir. 

İade Koşulları; Sitemizden satın almış olduğunuz ürünün hasarlı/kusurlu çıkması veya çalışmaması halinde en kısa sürede çalışan bir ürünle değişimi yapılır.

Eğer değişim mümkün olmazsa en kısa sürede ödediğiniz ücretin iadesi yapılır.

Herhangi bir sorunu olmayan dijital ürünün iadesi, dijital ürünler ikincil kişilere tekrar verilemeyeceği için mümkün değildir. 

Sitemiz üzerinden alınan tüm ürünlerde yukarıda ki koşulları kabul etmiş olursunuz sitemiz Garanti ve İade Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.